پروانه فوروارد سینگل

Forward Single Impeller

پروانه سینگل فوروارد

 

پروانه ها از جمله سیستم هایی هستند که توسط تیغه هایی که بر مرکز آنها قراردارند با ایجاد نیرو حاصل از برخورد پره ها با هوا میتوانند سیال مورد نظر را جابجا کنند ..
این پروانه ها دارای مدل های مختلفی از جمله بکوارد سینگل،بکوارد دبل،انواع فوروارد ها ،پروانه های فشار قوی ،چمپیون،و انواع مختلف آکسیال میباشد.

تفاوت میان بکوارد و فوروارد در نحوه ی قرارگیری تیغه هاست که در بکوارد تیغه های کمتر با طول بیشتر و به عقب و در فوروارد تیغه های بیشتر با طول کمتر به سمت جلو میباشد.

پروانه های فوروارد با داشتن شکل پروانه که خم به جلو است ایجاد یک سرعت مناسب در کنار فشار استاتیکی مناسبی می نماید به کار گیری دو پروانه در کنار هم باعث ایجاد سرعت مناسب و جبران افت فشار استاتیکی موجود در محل های مختلف می شود.

پروانه های فوروارد در کانال  کشی های مختلف و همچنین محل هایی که نیاز به ایجاد سرعت برای انتقال و جابه جایی هوا وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرد و امکان طراحی و پیاده سازی این پروانه های در سایز های مختلف همراه با هوزینگ مناسب محصول با توجه به نیاز مشتری و همچنین میزان فضای قابل پیاده سازی وجود دارد.

پروانه های فوروارد در صنایع مختلف غذایی، شیمیایی، تهویه ای و حتی خودرو سازی و ... می توان استفاده نمود. پروانه های فوروارد با داشتن قابلیت بالانس پذیری استاتیک و داینامیک و طراحی ویژه در سیستم های مختلف می تواند با داشتن حداقل میزان لرزش بسیار کم در محل های مختلف پیاده سازی می شود


شرکت صنایع تهویه پارس سعید((STPS.Co)) پروانه های خود را در انواع و سایز های مختلف طراحی و با برترین کیفت تولید کرده و با پیشرفته ترین دستگاه های آمریکایی پروانه های مورد نظر را بالانس داینامیک میکند...
مزیت پروانه های فوروارد  در دهش بیشتر به سبب داشتن تیغه هایی با تعداد بالاتر و با طول کمتر میباشند که موجب استقبال بیشتر این نوع از پروانه ها شده است