پروانه بکوارد سینگل

Backward Single Impeller

پروانه بکوارد

 

شرکت صنایع تهویه پارس سعید با در دست داشتن خط تولید انواع پروانه های بکوارد دبل-سینگل در تمامی ابعاد، برترین کیفیت ساخت ،مناسبترین قیمت و بهترین خدمات پس از فروش آماده ی ارائه بهترین ها به مشتریان خود میباشد.پروانه های بکوارد سینگل با داشتن تیغه هایی به سمت عقب با طول بیشتر پیشنهادی مطمئن از جانب ما برای شما میباشد. این پروانه ها از سایز 250-1800تولید میشود. 

دستاوردی دگر توسط شرکت صنایع تهویه پارس سعید با تولید فن های سانتریفیوژ عینا مطابق استاندارد های برند کامفری ایتالیا و دستیابی به دبی های ارائه شده توسط این شرکت برای نخستین بار در خاورمیانه...

شرکت صنایع تهویه پارس سعید با در اختیار داشتن بهترین کادر مهندسی، طراحی و تیم اجرائی با بهره گیری از برترین متریال موفق گردید تا با استاندارد سازی پروانه هایی عینا مطابق نمونه ایتالیایی این نوع محصول از برند کامفری به جدول دبی ارائه شده به عنوان استاندارد جهانی این محصول برای اولین بار در ایران و خاورمیانه دست یابد.

شایان ذکر است که این موفقیت ارزشمند رقم زننده ی تحولی عظیم در صنعت نهویه ایران خواهد بود.

این نوع محصول در ابعاد های مختلف با بهترین و برترین کیفیت ساخت مطابق استاندارد های جهانی روز دنیا ساخته و آماده ی عرضه به هم میهنان گرانقدر میباشد.

پروانه ها از جمله سیستم هایی هستند که توسط تیغه هایی که بر مرکز آنها قراردارند با ایجاد نیرو حاصل از برخورد پره ها با هوا میتوانند سیال مورد نظر را جابجا کنند ..

این پروانه ها دارای مدل های مختلفی از جمله بکوارد سینگل،بکوارد دبل،انواع فوروارد ها ،پروانه های فشار قوی ،چمپیون،و انواع مختلف آکسیال میباشد.

تفاوت میان بکوارد و فوروارد در نحوه ی قرارگیری تیغه هاست که در بکوارد تیغه های کمتر با طول بیشتر و به عقب و در فوروارد تیغه های بیشتر با طول کمتر به سمت جلو میباشد.شرکت صنایع تهویه پارس سعید((STPS.Co)) پروانه های خود را در انواع و سایز های مختلف طراحی و با برترین کیفت تولید کرده و با پیشرفته ترین دستگاه های آمریکایی پروانه های مورد نظر را بالانس داینامیک میکند...
پروانه های بکوارد سینگل با داشتن تیغه هایی به سمت عقب با طول بیشتر پیشنهادی مطمئن از جانب ما برای شما میباشد. این پروانه ها از سایز 25-1800تولید میشود